O NAS


Pracownia badawczo – rozwojowa Marcin Mróz

Powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne usługi rzemieślnicze dla klientów indywidualnych i małych oraz średnich przedsiębiorstw. Wychodzi na przeciw oczekiwaniom rynku, obecnie z własnej inicjatywy stworzyliśmy Zmgławiacz „Elektrofumigator Bartek” – urządzenie które służy do szybkiego odkażania pomieszczeń i pojazdów. Tworzymy również urządzenia (i nie tylko) na indywidualne zamówienie – zachęcamy do kontaktu.


ZESPÓŁ


Waldek

Waldek

Projektant

Doktor Nauk, Myśliciel. Marzy o locie na Marsa rakietą zrobioną z tektury. Pasjonuje się energią odnawialną. Współpracuje z Marcinem najdłużej, dlatego ma szufladę pełną stoperów do uszu. Zajmuje się projektowaniem i obróbką metali. Ceniony za wieloletnie doświadczenie techniczne oraz inżynierskie spojrzenie na zadany problem.

Marcin

Marcin

Założyciel

Złota rączka, złote serce. Fizyk Medyczny, Urodzony mówca. Wcześniej zajmował się wsparciem technicznym w branży handlowej, śpiewaniem szant, przerabianiem motocykli i prowadzeniem szkoleń - teraz dba o tempo robót, narzucając rytm przyśpiewkami Piotra Bałtroczyka. Dba o innowacyjność i kontakt z klientem.

Tomek

Tomek

Elektronik, Programista, Projektant

Ciekawi go wszystko co można zautomatyzować. Jego niepohamowany głód wiedzy często przechodzi w głód fizyczny. Reszta ekipy chowa kanapki przed jego pojemnym układem pokarmowym. Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu urządzeń elektronicznych. Jego projekty cechuje energooszczędność, dopracowanie i zwarta konstrukcja.